loadingimg

Wczytuję dane...

Szybki kontakt

Sklep muzyczny Centrum Muzyczne Lemański

Masz pytania lub wątpliwości - skontaktuj się z nami!
Numery telefonów:
+48 32 763 28 26
+48 884 804 065
e-mail: biuro@centrummuzyczne.pl

Na zamówienie

Nie znalazłeś interesującego Cię produktu ?

Nie martw się!

Na zamówienie sprowadzimy dla Ciebie
praktycznie wszystko.

Skontaktuj się z nami!  

Info

Szukane słowa

000  rel  yamaha  reloo  akai  ibanez  inter  engl  squier  yam 
powrót do poprzedniej stronypoprzedni
następny
YAMAHA EMX5 Power mikser
YAMAHA EMX5 Power mikser
YAMAHA EMX5 Power mikser
YAMAHA EMX5 Power mikser
YAMAHA EMX5 Power mikser

YAMAHA EMX5 Power mikser

YAMAHA
Produkt dostępny!
średnia: 0.0  ocen: 0

Producent: YAMAHA

Gwarancja: 24 miesięcy

Dodaj: szt.
KUP TERAZ!
+ dodaj do porównania

Cena:2685,00 PLN
Wysyłka gratis!

  • Opis produktu

  • Opinie Klientów

YAMAHA EMX5 Power mikser

Mikser Foniczny z Wbudowaną Końcówką Mocy

Poważnie podchodź do swojego dźwięku

Nowy EMX5 został zaprojektowane specjalnie dla muzyków, wykonawców lub mówców publicznych, którzy kładą nacisk na jakość dźwięku i wygodną obsługę oraz są gotowi przenieść swoje wzmocnienie dźwięku na wyższy poziom. Pomimo kompaktowej konstrukcji, do skonfigurowania w pełni funkcjonalnego, niezwykle przenośnego i niezawodnego systemu dźwiękowego ze wszystkimi narzędziami potrzebnymi do miksowania, przetwarzania i dostarczania dźwięku tak, jak chcesz, w dowolnym miejscu, potrzebne są tylko głośniki i mikrofon.

Solidny i przenośny mikser typu box z wysokowydajnym wzmacniaczem mocy 630 W i mikserem z wszechstronnymi efektami, 1-pokrętłem Master EQ™ i wbudowanym tłumikiem sprzężenia zwrotnego.

2x 630W [4Ω],

2x 460W [8Ω] (1kHz THD+N mniej niż 10% CEA2006)

2x 500W [4Ω],

2x 370W [8Ω] (1kHz THD+N mniej niż 1% CEA2006)

Potężny i wysokowydajny wzmacniacz klasy D

12 wejść liniowych (8 mono + 4 stereo)

Wejście High-Z (kanał 4) do bezpośredniego podłączenia gitar lub basów

1-pokrętło Master EQ™

Wbudowany tłumik sprzężenia zwrotnego

Kompleksowe, profesjonalne 24 różne efekty

Metalowa obudowa zapewniająca dłuższą pracę i wytrzymałość

Duże uchwyty zapewniające wyjątkową przenośność i ochronę

Uniwersalny zasilacz eliminuje obawy o wahania mocy

Dostępny opcjonalny zestaw do montażu w stojaku

Solidna, ale niezwykle przenośna konstrukcja

ModelEMX5 ma solidną i przenośną konstrukcję z wytrzymałą, odporną na uderzenia, malowaną proszkowo metalową obudową, przystosowaną do długotrwałej pracy i użytkowania na drogach. Duże uchwyty z przodu i z tyłu obudowy sprawiają, że jest niezwykle przenośny, a także pomagają chronić pokrętła i zaciski na powierzchni obudowy przed uderzeniami lub naciskiem podczas transportu.

Łatwa konfiguracja, łatwa obsługa

Dzięki intuicyjnej, przyjaznej dla użytkownika architekturze EMX5 może być konfigurowaney i obsługiwany szybko i łatwo przez użytkowników posiadających podstawową wiedzę na temat wzmacniania dźwięku. Ich wszechstronna konstrukcja obudowy pozwala użytkownikom wybierać spośród różnych rozmieszczenia pionowego lub poziomego, w zależności od rodzaju aplikacji. Z blatu, podłogi lub środowiska instalacyjnego, bez względu na to, czy jest używany na stole, czy z pozycji siedzącej z mikserem umieszczonym na podłodze.

Pełny zakres kanałów wejściowych i wyjściowych

EMX5 jest wyposażony w cztery kanały wejściowe mono i cztery kanały wejściowe mono/stereo, co pozwala na podłączenie do 8 mikrofonów i urządzeń liniowych, takich jak klawiatury i przenośne urządzenie odtwarzające, do każdego kanału. Ponadto kanał 4 może być używany z wejściami Hi-Z do bezpośredniego podłączenia instrumentów, takich jak gitary lub basy. Każdy model jest również wyposażony w 2 złącza AUX SEND dla systemu monitorowania lub zewnętrznych urządzeń efektowych, niesymetryczne gniazda wyjściowe RCA REC OUT do podłączenia zewnętrznego rejestratora oraz gniazda telefoniczne STEREO OUT TRS do wyprowadzania zmiksowanych

3-pasmowa kontrola korektora

Poszczególnymi pokrętłami można regulować częstotliwości dźwięku [HIGH], [MID] i [LOW]. Możesz działać natychmiast, obracając pokrętłem, aby wzmocnić (wzmocnić) i wyciszyć (wyciąć) odpowiednie pasmo częstotliwości.

Kompleksowe, profesjonalne efekty i przetwarzanie sygnału

EMX5 jest wyposażony w potężną, wszechstronną sekcję DSP, która zapewnia łącznie 24 różne efekty, które są w tej samej lidze, co nasza słynna seria procesorów efektów SPX używana przez profesjonalistów.

Możliwe jest dodanie efektów pogłosu i opóźnienia, które symulują dźwięk w różnych środowiskach występów, takich jak sale koncertowe i małe kluby.