loadingimg

Wczytuję dane...

Szybki kontakt

Sklep muzyczny Centrum Muzyczne Lemański

Masz pytania lub wątpliwości - skontaktuj się z nami!
Numery telefonów:
+48 32 763 28 26
+48 884 804 065
e-mail: biuro@centrummuzyczne.pl

Na zamówienie

Nie znalazłeś interesującego Cię produktu ?

Nie martw się!

Na zamówienie sprowadzimy dla Ciebie
praktycznie wszystko.

Skontaktuj się z nami!  

Info

Szukane słowa

engl  reloo  squier  rel  000  akai  inter  ibanez  yam  yamaha 
powrót do poprzedniej stronypoprzedni
następny
Nux MG-300 MULTIEFEKT GITAROWY
Nux MG-300 MULTIEFEKT GITAROWY
Nux MG-300 MULTIEFEKT GITAROWY
Nux MG-300 MULTIEFEKT GITAROWY
Nux MG-300 MULTIEFEKT GITAROWY
Nux MG-300 MULTIEFEKT GITAROWY
Nux MG-300 MULTIEFEKT GITAROWY

Nux MG-300 MULTIEFEKT GITAROWY

Nux
Poinformuj mnie gdy produkt będzie dostępny
średnia: 0.0  ocen: 0

Producent: Nux

Gwarancja: 24 miesięcy

+ dodaj do porównania

Cena:699,00 PLN
Wysyłka gratis!

  • Opis produktu

  • Opinie Klientów

Nux MG-300 MULTIEFEKT GITAROWY

Mały, kompaktowy, potężny symulator!

Modelowanie wzmacniaczy i TSAC-HD zapewniają optymalne granie i reakcję brzmienia

Biblioteka CORE-IMAGE oferuje studyjną jakość dźwięku

Przyjazne sterowanie i interaktywne oprogramowanie Quick Tone™ Edit

IR (Impulsywna Reakcja), stream USB (interface rejestracji z funkcją reampingu) i więcej!

Multiefekt gitarowy o najlepszym stosunku jakości do ceny na rynku. Naszym marzeniem było opracowanie kompaktowego i wszechstronnego multiefektu w odpowiedniej cenie. Rozumiemy, że zarówno początkujący jak i profesjonalni muzycy potrzebują świetnego brzmienia w przystępnej cenie. To było duże wyzwanie i jesteśmy dumni mogąc powiedzieć: udało się!

Pre-efekty

Napędzane technologią NUX TSAC-HD

Wszyscy doświadczyliśmy cyfrowych efektów, które powinny trafić na Ścianę Wstydu – zwłaszcza przestery. Efekty tego typu używają liniowego algorytmu, który nie zapewnia negatywnego feedbacku dla dynamicznej gry.

Nadchodzi NUX MG-300 - multiefekt gitarowy, który Cię zaskoczy!

Blok efektów pięknie odtwarza niesamowite brzmienia prawdziwych analogowych przesterów.

TSAC-HD

Algorytm modelowania wzmacniaczy white-box

Co jest najważniejszym komponentem w modulatorze wzmacniaczy?

W 2010 NUX zaprezentował TSAC (True Simulation for Analog Circuit) z zamiarem wprowadzenia modelowania wzmacniaczy na nowy poziom. Rynek DSP rozwijał się w zawrotnym tempie, a dotrzymanie mu kroku było prawdziwym wyzwaniem. Byliśmy pod wrażeniem, że produkt taki jak Fractal® AX-FX wykorzystywał algorytm wysokiej definicji TSAC (white-box) do swoich symulacji. Zaczęliśmy zatem opracowywać przystępny efekt z TSAC-HD.

Koncepcja "chaos tworzy inspirację" idealnie się sprawdza przy analogowym układzie. Obracając potencjometr wpływa on na siebie i na inne parametry. W cyfrowym systemie liniowym parametry są od siebie niezależne. NUX TSAC-HD odtwarza te aspekty gry, które muzycy uwielbiają w lampowych wzmacniaczach.

Zbudowanie bardzo drogiego produktu jest łatwe. Prawdziwym wyzwaniem jest sztuka zbudowania produktu w przystępnej cenie. Wyceniliśmy MG-300 tak, aby zdominował platformę multiefektów swoją wysoką jakością i odpowiednią ceną.

Impulsywna Reakcja

W symulacji kolumny

NUX jest dobrze znany ze swojej technologii Impulsywnej Reakcji. Wykorzystanie IR jest obecnie najbardziej popularną formą symulacji kolumn. Dlaczego? Ponieważ brzmienie jest bardziej realistyczne od tradycyjnej symulacji.

Multiefekt gitarowy NUX MG-300 oferuje 512 próbek rozdzielczości w IR. Możesz wgrać zewnętrzne pliki IR używając oprogramowania NUX Quick Tone (MG-300 wspiera format 48kHz wav). Wbudowane próbki 25 kolumn w połączeniu z 4 klasycznymi mikrofonami i 3 pozycjami pozwalają początkującym na szybki i łatwy start w doświadczenie multiefektu.

Post-efekty

Z technologią Core Image

Modulacja

NUX zbudował popularną serię efektów Mini Core i Verdugo używając technologii Core Image. NUX MG-300 oferuje teraz tę samą bibliotekę brzmień, włączając w to efekty gitarowe typu chorus, flanger, phaser, vibe, rotary, vibrato i wiele więcej.

Możesz zmienić pozycję efektu modulacyjnego tak jak poniżej:

Delay

Jeśli próbowałeś kiedyś efektu NUX CERBERUS lub NUX NDR-5 ATLANTIC, to znasz imponujące brzmienie naszego delayu i reverbu. NUX MG-300 oferuje nawet więcej modeli i algorytmów z technologią Core Image. Dostępne są także tap tempo i podział rytmiczny dla bardziej muzykalnego brzmienia.

Możesz zmienić pozycję efektu delay tak jak poniżej:

Reverb

Tak jak ikoniczne brzmienie reverbu NUX NDR-5 ATLANTIC, NUX MG-300 dodaje roomu do odbić w małych pomieszczeniach. Proste działanie o wspaniałym brzmieniu jest naszą misją. Spróbuj… zakochasz się!

Jam (perkusja i looper)

NUX MG-300 obsługuje NUX Phrase Loop Synchronization with Rhythm - przełomową technologię pochodzącą z popularnego NUX LOOP CORE DELUXE BUNDLE, a później z NUX NDL-5 JTC DRUM LOOP PRO. Każdy gitarzysta ma swój własny sposób gry, więc naprawdę wszechstronny