loadingimg

Wczytuję dane...

Szybki kontakt

Sklep muzyczny Centrum Muzyczne Lemański

Masz pytania lub wątpliwości - skontaktuj się z nami!
Numery telefonów:
+48 32 763 28 26
+48 884 804 065
e-mail: biuro@centrummuzyczne.pl

Na zamówienie

Nie znalazłeś interesującego Cię produktu ?

Nie martw się!

Na zamówienie sprowadzimy dla Ciebie
praktycznie wszystko.

Skontaktuj się z nami!  

Info

Szukane słowa

yamaha  engl  squier  000  inter  akai  yam  rel  ibanez  reloo 
powrót do poprzedniej stronypoprzedni
następny

NUX Mighty 20 BT COMBO GITAROWE z Bluetooth

Nux
Produkt dostępny!
średnia: 0.0  ocen: 0

Producent: Nux

Gwarancja: 24 miesięcy

Dodaj: szt.
KUP TERAZ!
+ dodaj do porównania

Cena:689,00 PLN
Wysyłka gratis!

  • Opis produktu

  • Opinie Klientów

NUX  Mighty 20 BT COMBO GITAROWE z Bluetooth

Potężny 20 BT 20 W modelowy wzmacniacz

Mighty 20 BT to idealny wzmacniacz do domu

Emuluje dźwięk wielu innych wzmacniaczy w jednym pakiecie i ma wiele przydatnych wbudowanych efektów. Wystarczająco głośno, aby wstrząsnąć imprezą lub możesz zachować ciszę tylko podczas ćwiczeń na gitarze

Świetne doświadczenie dźwięków muzycznych

Mighty 20 BT ma 4 kanały, a każdy kanał ma 2 wstępne ustawienia dźwięku, a każdy z nich oferuje jeden z charakterystycznych dźwięków znanego wzmacniacza - krótko mówiąc, w środku będzie 8 wzmacniaczy. Możesz uzyskać prawdziwy smak różnych dźwięków muzycznych i stylów gry.

9 Różnorodnych efektów cyfrowych

3 efekty można łączyć jednocześnie. Możesz włączyć efekt modowy, opóźnienie i pogłos jednocześnie. Istnieją 3 rodzaje efektów modulacji, 3 rodzaje pogłosu i efektów opóźnienia.

Szczegóły efektu:

TAP TEMPO

Możesz dostosować szybkość opóźnienia za pomocą przycisku TAP.

Przyjazny dla użytkownika, inteligentny design

Dźwięki napędowe, efekty cyfrowe i wszystkie inne elementy sterujące funkcjami mogą być łatwo obsługiwane przez przyjazny dla użytkownika interfejs Mighty 20 BT.

Możesz dostosowywać różne dźwięki z różnych stylów muzycznych i zapisywać je jako ustawienia wstępne, a możesz je przywołać w dowolnym momencie za pomocą jednego kliknięcia. Cyfrowy wzmacniacz do modelowania NUX Mighty 20 BT jest również wyposażony w precyzyjny tuner i 3-pasmowy korektor. Wzmacniacz ma zarówno wyjście słuchawkowe, jak i wejście Aux. To pozwala ćwiczyć razem z dowolnym odtwarzaczem muzyki, a także ćwiczyć w ciszy.

NUX Mighty APP

Możesz podłączyć swój telefon komórkowy do Mighty 20 BT przez Bluetooth i odtwarzać wraz z ulubioną muzyką.

Opracowaliśmy również aplikację mobilną do sterowania wzmacniaczem Mighty 20 BT za pomocą smartfona. Możesz przełączać kanały wzmacniacza i kontrolować parametry wzmocnienia, poziomu i tonu. Wybierz dowolny efekt i dostosuj parametry. Możesz kontrolować wszystko, a dostępnych jest więcej funkcji, w tym niektóre wyjątkowe funkcje aplikacji.

Istnieją 3 efekty modulacji i bramka szumów, a my dodaliśmy bibliotekę ścieżek podkładowych dla twojego jamu. Internet to duża biblioteka, w której znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby poprawić swoje umiejętności gry na gitarze lub zagrać w jamę ustną dla zabawy. Mighty 20 BT zapewnia dźwięk, który pozwoli Ci grać przez wiele godzin.

Każde ustawienie wstępne można dostosować i można zapisać ustawienia wstępne, aby spersonalizować wzmacniacz własnymi dźwiękami.

Dla użytkowników Androida;
Zwykle podłączenie urządzenia do wzmacniaczy serii Mighty jest takie samo, jak podłączenie głośnika Bluetooth. Otwórz Bluetooth i wyszukaj urządzenia, wybierz wzmacniacz i gotowe.

Jeśli masz problem z połączeniem;
Może być konieczne ręczne ustawienie dostępu do lokalizacji, sprawdź Bluetooth> Ustawienia lokalizacji w swoim urządzeniu. 

Gdy urządzenie zostanie pomyślnie podłączone. Możesz teraz nadawać muzykę. Otwórz aplikację Mighty i wybierz Opcje Bluetooth w prawym dolnym rogu (dotknij logo Bluetooth). Zwykle możesz zobaczyć tutaj nazwę swojego urządzenia, jeśli nie ma go na ekranie; dotknij Wybierz urządzenie i wybierz wzmacniacz. Teraz możesz aktywować sterowanie MIDI i sterować wzmacniaczem za pomocą urządzenia mobilnego.

Specyfikacja

Moc wyjściowa 20 W.
1 x 8-calowy głośnik
4 kanały (Clean, Overdrive, Metal, Lead) Każdy kanał ma 2 ustawienia wstępne
Kontrola wzmocnienia i poziomu, 3-pasmowy korektor (Bass - Mid - High) i Master Volume
18 Różnorodnych efektów (Chorus, Phaser, Tremolo, Vibe, Delay i Reverb)
3 rodzaje pogłosu i 3 rodzaje opóźnień
3 efekty mogą być aktywowane jednocześnie (Mod - Opóźnienie - Pogłos)
TAP TEMPO
Wejście Aux 3,5 mm, wyjście słuchawkowe