loadingimg

Wczytuję dane...

Szybki kontakt

Sklep muzyczny Centrum Muzyczne Lemański

Masz pytania lub wątpliwości - skontaktuj się z nami!
Numery telefonów:
+48 32 763 28 26
+48 884 804 065
e-mail: biuro@centrummuzyczne.pl

Na zamówienie

Nie znalazłeś interesującego Cię produktu ?

Nie martw się!

Na zamówienie sprowadzimy dla Ciebie
praktycznie wszystko.

Skontaktuj się z nami!  

Info

Szukane słowa

powrót do poprzedniej stronypoprzedni
następny
YAMAHA A3M Gitara elektroakustyczna

YAMAHA A3M Gitara elektroakustyczna

YAMAHA
średnia: 0.0  ocen: 0

Producent: YAMAHA

Gwarancja: 24 miesięcy

Dodaj: szt.
KUP TERAZ!
+ dodaj do porównania

Cena:3489,00 PLN
Wysyłka gratis!

  • Opis produktu

  • Opinie Klientów

Gitara A3M posiada płytę wierzchnią wykonaną z ręcznie dobranego litego świerku Sitka a tył i boki z litego mahoniu. Oryginalny styl korpusu Yamaha Dreadnought doskonale komponuje się z flagowym Systemem 63 SRT, będącym połączeniem przedwzmacniacza i przystawki oferującym najbardziej naturalne, dynamiczne wzmocnione brzmienie.

Nowy wygląd i brzmienie

Seria A to gitary przeznaczone do wystąpień. Nie istotne czy są to wystąpienia na żywo, w studio, akustycznie czy przez wzmacniacz – gitary serii A stworzono tak, aby dostarczały brzmienie i łatwość gry jakiej zawsze poszukiwałeś. Tysiące godzin projektowania, prototypowania, przemyśleń i testów, połączone z ponad 50 letnim doświadczeniem w tworzeniu gitar stworzyły serię A, która zapewnia technologię tam gdzie jej potrzebujesz i tradycję tam gdzie jej pragniesz. Doświadcz nowej Yamahy, doświadcz serii A.

Elektronika

SRT2 jest nowym systemem przetworników opracowanym przez firmę Yamaha, zoptymalizowanym pod warunki koncertowe. SRT2 pozwala ci na oddanie brzmienia, którego naprawdę możesz użyć na scenie - od przecinającego się w miksie brzmienia piezo, aż do ciepłego, czystego akustycznego brzmienia, które brzmi jak gdyby było nagrane vintage’owym mikrofonem w studio. Z SRT2 możesz miksować oba te brzmienia aby osiągnąć balans, którego potrzebujesz do odnalezienia odpowiedniego tonu.

Co więcej, możliwość wyboru między dwoma różnymi typami mikrofonów pozwala na wybór optymalnego brzmienia do Twojego stylu gry i utworu, który wykonujesz. (SRT2 znajduje się w modelach A5 i A3)

A: Potencjometr głośności

B: Potencjometr tonu

C: Kontrola basu / przełącznik AFR [WCIŚNIJ]

D: Kontrola proporcji / Przełącznik typu mikrofonu [WCIŚNIJ]

Zastrzeżony prawnie przez firmę Yamaha design przetwornika SRT wykorzystuje indywidualne komponenty do każdej struny, aby dać niebywale selektywny, szeroki sygnał z dużo lepszą reakcją dynamiczną i precyzyjniejszym dźwiękiem niż w standardowym, gumowanym przetworniku piezo.

Potężne akustyczne brzmienie

Dla serii A opracowano nowe brzmienie, które jest głośniejsze i mocniejsze w dolno-środkowych rejestrach. Było to możliwe dzięki niesamowitej technologii analizy akustyki, wynalezionej przez inżynierów z zespołu R&D Yamaha. Ich praca doprowadziła do wynalezienia nowego, nacinanego żebrowania w górnej i nieco krótszego w dolnej części korpusu.

Dodatkowo, obróbka korpusu technologią Yamaha A.R.E daje instrumentowi bardziej dojrzałe brzmienie. (Technologia akustycznego wzmocnienia rezonansu A.R.E jest zastosowana w modelach A5 i A3)

Nowe żebrowanie

Ogólny wzrost poziomu niskich częstotliwości. Bogatsza w ilość harmonicznych w środkowych pasmach.

Konwencjonalne żebrowanie

Wygodny, tradycyjny profil szyjki

Szeroko zakrojone badania wśród muzyków, lutników i techników pozwoliły na realne spełnienie oczekiwań gitarzystów elektroakustycznych, właśnie za pomocą serii A. Szybka zmiana z elektrycznej na akustyczną na scenie, nagrywanie w zawiłych, otwartych strojach, czy ćwiczenie w domu. Są to świetne gitary, które posiadają prostszy kształt szyjki dla łatwiejszego dostępu do wysokich progów oraz ręcznie zaoblone krawędzie podstrunnicy, aby uzyskać efekt rozegranej gitary.

Prosty i charakterystyczny wygląd

Prosty, organiczny design zawiera drewniane zdobienia krawędzi i inne detale, które uwydatniają ciepło drewna. Charakterystyczny kształt płytki maskującej, który wyróżnia się podczas gry, jest wskrzeszeniem designu z gitary N1000 firmy Yamaha z 1975 roku.

Struny Elixir

Gitary z serii A są wyposażone w struny Elixir NANOWEB 80/20 Bronze Light. Marka Elixir to gwarancja żywego i długotrwałego tonu, którego muzycy oczekują od strun tej klasy.

  • Tradycyjny korpus typu Western z wcięciem
  • Lity top ze świerku Sitka
  • Lite, mahoniowe boki oraz spód
  • Naturalny, wzmocniony dźwięk dzięki systemowi SRT
  • Bardzo wygodny profil szyjki
  • Prosty i oryginalny wygląd
  • Struny Elixir
  • Pokrowiec w zestawie

Specyfikacja

Top Solid Sitka Spruce
Back Solid Mahogany
Side Solid Mahogany
Neck Mahogany
Fingerboard Ebony
Bridge Ebony
Nut Width 43mm
String Length 650mm
Tuners Die-Cast Chrome
Preamp System 63 SRT