loadingimg

Wczytuję dane...

Szybki kontakt

Sklep muzyczny Centrum Muzyczne Lemański

Masz pytania lub wątpliwości - skontaktuj się z nami!
Numery telefonów:
+48 32 763 28 26
+48 884 804 065
e-mail: biuro@centrummuzyczne.pl

Na zamówienie

Nie znalazłeś interesującego Cię produktu ?

Nie martw się!

Na zamówienie sprowadzimy dla Ciebie
praktycznie wszystko.

Skontaktuj się z nami!  

Info

Szukane słowa

rel  ibanez  squier  reloo  engl  000  inter  yam  yamaha  akai 
powrót do poprzedniej stronypoprzedni
następny
YAMAHA DGX 670 B
YAMAHA DGX 670 B
YAMAHA DGX 670 B
YAMAHA DGX 670 B

YAMAHA DGX 670 B

YAMAHA
Poinformuj mnie gdy produkt będzie dostępny
średnia: 0.0  ocen: 0

Producent: YAMAHA

Gwarancja: 24 miesięcy

+ dodaj do porównania

Cena:4449,00 PLN
Wysyłka gratis!

 • Opis produktu

 • Opinie Klientów

YAMAHA DGX 670 B

Zagraj solo lub z zespołem

DGX-670 umożliwia grę solo, ale może również wspomagać wykonawcę, pełniąc rolę całego zespołu akompaniującego. Jako dodatek do wysokiej jakości pianina cyfrowego, zaawansowane style akompaniamentu zapewniają podkłady w wielu gatunkach muzycznych, w tym pop, R&B i jazz. Aby ułatwić grę, można wyświetlać zapis nutowy na ekranie instrumentu. DGX-670 można łączyć ze smartfonem, mikrofonem i innymi urządzeniami, co sprawia, że gra staje się prawdziwą przyjemnością.

Tylko doświadczony producent fortepianów akustycznych, jakim jest Yamaha, może zaoferować najwyższą jakość brzmienia fortepianu w modelu DGX-670. Szeroki zakres wariacji tonalnych reagujących na artykulację pianisty, wzbogacony o rezonans sympatyczny, zapewnia odczucie gry jak na prawdziwym fortepianie.

Oprócz fortepianu, DGX-670 oferuje szeroką gamę innych brzmień. Znajdziesz tu 630 realistycznie brzmiących instrumentów, między innymi pianin elektrycznych, organów, smyczków i porywających brzmień syntezatorowych.

Zaawansowane style automatycznego akompaniamentu pozwalają na „jammowanie" z dowolną liczbą towarzyszących "muzyków", od combo do big bandu. Dostępne są 263 style z gatunku rock, R&B, dance i innych. Poczujesz się tak, jakbyś grał koncert na żywo z prawdziwym zespołem.

Wszystko czego potrzebujesz, aby cieszyć się muzyką, znajdziesz w tym jednym instrumencie. Ćwicz, śpiewaj, nagrywaj i czerp radość z gry na pianinie, dzięki nieograniczonym możliwościom DGX-670.

- Bluetooth Audio

- Kompatybilny z Chord Tracker (aplikacja Yamaha)

- Wejście mikrofonowe

- Odtwarzanie i nagrywanie dźwięku przez USB

- Wyświetlanie zapisu nutowego

- Opcjonalny statyw i pedał

Flagowy fortepian koncertowy Yamaha CFX o długości 275 cm, łączy ze sobą jasne brzmienie wysokich tonów i potężny, rezonujący bas, które docierają do najdalszych zakątków każdej sali koncertowej.

Ciesz się brzmieniem CFX umieszczonym w DGX-670, w pełni wykorzystując jego możliwości ekspresyjne.

  W prawdziwym fortepianie akustycznym, po uderzeniu klawisza, struny i dźwięki rezonują w całym korpusie instrumentu, tworząc bogaty pogłos otaczający słuchacza. Wibruje nie tylko uderzona struna, ale również pozostałe, wraz z płytą rezonansową. Jest to jeden z powodów, dla których brzmienie fortepianu jest tak złożone i bogate.

  Technologia VRM (Virtual Resonance Modeling) zastosowana w instrumencie wiernie oddaje skomplikowaną interakcję strun i płyty rezonansowej dla każdego z 88 klawiszy, sprawiając, że dźwięk jeszcze bardziej przypomina prawdziwe pianino akustyczne. Jako że rezonans jest wytwarzany na bieżąco w zależności od działania klawiszy i pedału, można dowolnie modulować dźwięk, zmieniając tempo uderzania w klawisze oraz tempo i siłę naciskania na pedał.

   Proste i intuicyjne elementy sterujące pozwalają wybierać spośród brzmień fortepianów i innych instrumentów.

   Wypróbuj akustykę sali prób, sceny, katedry i innych miejsc, a także eksperymentuj zmieniając pozycje klapy fortepianu, aby poczuć subtelne różnice w brzmieniu.

    Klawiatura Yamaha Graded Hammer Standard (GHS) wyposażona jest w klawisze ważone, cięższe w dolnych rejestrach i lżejsze w górnych, dokładnie jak w fortepianie. Ćwicząc na tej klawiaturze, budujemy odpowiednią technikę gry i siłę palców, aby w przyszłości móc grać na fortepianie akustycznym.

     Dwudrożny system posiada okrągłe 12-centymetrowe głośniki dla tonów średnich i niskich, oraz głośnik wysokotonowy. Nagłośnienie zaprojektowano tak, aby zapewnić doskonały odsłuch w pozycji pianisty, a akompaniament zoptymalizowano pod kątem skuteczności.

      Podczas gry w słuchawkach, Stereophonic Optimizer pozwala pianiście poczuć przestrzenny dźwięk, sprawiając wrażenie jakby siedział przy fortepianie. Technologia ta powoduje, że dźwięki samplowanych fortepianów akustycznych wydają się być słyszalne z korpusu instrumentu. Zapewnia to naturalny i komfortowy odsłuch, eliminując dyskomfort charakterystyczny dla gry z użyciem słuchawek.

       Style i brzmienia

       DGX-670 jest wyposażony w funkcję Adaptive Style, która automatycznie analizuje grę w czasie rzeczywistym i dopasowuje akompaniament do nastroju muzyki. Pianista grając z większą energią powoduje, że funkcja Adaptive Style wzbogaci akompaniament; zmieniając nastrój na łagodniejszy Adaptive Style uspokoi go podążając za pianistą. Akompaniament analizuje każdy fragment gry nadając utworom porywającego charakteru.

        Jeśli chcesz stonować aranżacje i podkreślić brzmienie instrumentu na którym grasz, wystarczy jedno naciśnięcie przycisku, aby zredukować akompaniament do partii perkusji i basu.

         Smart Chord sprawi, że będziesz brzmiał jak profesjonalista, nawet jeśli dopiero uczysz się grać. Za pomocą jednego palca lewej ręki Smart Chord stworzy całe akordy, od prostych triad popowych do skomplikowanych, septymowych i nonowych akordów jazzowych. Style akompaniamentu tworzą Twój wirtualny zespół, więc możesz od razu przejść do grania muzyki.

          Unison i Accent to funkcje, które otwierają szeroki wachlarz możliwości ekspresyjnych.

          Grając dowolną frazę, naciskając jednocześnie pedał nożny, funkcja Unison sprawi, że akompaniujący styl zagra w unisonie z Tobą. Pozwala to na wykonywanie charakterystycznych przebiegów występujących w kultowych utworach lub tworzenie własnych zagrywek, które może naśladować cały zespół.

          Funkcja Accent umożliwia dodanie rytmicznych akcentów w celu podkreślenia wybranych nut poprzez nieco mocniejszą grę.

           Instrument wyposażony jest w 630 różnorodnych, wysokiej jakości brzmień, w tym wspaniałych fortepianów, pianin elektrycznych, organów, instrumentów dętych, smyczkowych, perkusyjnych i wiele innych. DGX-670 w najdrobniejszych detalach odtworzy saksofony z charakterystycznym efektem wydmuchiwanego powietrza, czy dźwięczące gitary oraz ciepłe, rezonujące smyczki. Co więcej, specjalne brzmienia Super Articulation w realistyczny sposób naśladują wiele technik wykonawczych i charakterystycznych cech brzmieniowych kojarzących się z poszczególnymi instrumentam

           Technologia Bluetooth umożliwia odtwarzanie muzyki z urządzeń takich jak smartfon/tablet na głośnikach DGX-670. Graj i śpiewaj z ulubionymi piosenkami, lub po prostu słuchaj muzyki.

           *Dostępność funkcji Bluetooth audio zależy od kraju dystrybucji.

            Aplikacja Yamaha Chord Tracker, dostępna na tablety i smartfony, pomaga w ćwiczeniach i występach na żywo poprzez automatyczne wyodrębnienie sekwencji akordów w utworach audio zapisanych na Twoim urządzeniu.

            * Aplikacja nie jest kompatybilna z utworami pochodzącymi z serwisów subskrypcyjnych lub serwisów streamingowych. Pliki utworów muszą być twoją własnością.

             Możliwość podłączenia mikrofonu do instrumentu i wyświetlania słów piosenek na ekranie pozwala śpiewać podczas grania, lub odtwarzania utworu. Co więcej, można zastosować różne efekty, takie jak chorus, do własnego śpiewu. Aby czerpać z tego jeszcze więcej radości, można wyciszać partie wokalne w nagraniach audio i śpiewać razem z ulubionymi wykonawcami lub zamiast nich.

              Pliki audio (format WAV) zapisane w pamięci USB flash mogą być odtwarzane na instrumencie. Możesz również nagrywać swoje występy jako pliki audio na pamięć USB flash, co ułatwia edycję nagrań w komputerze i udostępnianie ich przez Internet.

               Funkcje lekcji to przyjemny sposób na naukę i opanowanie utworów, korzystając z zapisu nutowego wyświetlanego na ekranie instrumentu. Na przykład, gdy ćwiczysz partię prawej ręki, odtwarzanie lewej ręki i pozostałych partii będzie wstrzymane, aż prawidłowo zagrasz nuty. Dzięki temu można płynnie ćwiczyć melodie i frazy - nawet jeśli jesteś początkującym muzykiem.

                Aby podnieść komfort gry i podkreślić wygląd, DGX-670 można wyposażyć w statyw meblowy (L-300) i pedał fortepianowy (LP-1)

                DGX-670
                Dimensions Width 1,397 mm (55")
                Height 151 mm (5-15/16")
                Depth 445 mm (17-1/2”)
                Weight Weight 21.4 kg (47 lb, 3 oz)
                Keyboard Number of Keys 88
                Type GHS (Graded Hammer Standard) keyboard with matte black keytops
                Touch Response Hard2 / Hard1 / Medium / Soft1 / Soft2
                Other Controllers Pitch Bend Yes
                Display Type TFT Color WQVGA LCD
                Size 4.3 inch (480 × 272 dots)
                Score Display Function Yes
                Lyrics Display Function Yes
                Text Viewer Function Yes
                Language English, German, French, Spanish, Italian
                Panel Language English
                Tone Generation Piano Sound Yamaha CFX
                VRM Yes
                Key-off Samples Yes
                Smooth Release Yes
                Polyphony Number of Polyphony (Max.) 256
                Preset Number of Voices 601 Voices + 29 Drum / SFX Kits
                Featured Voices 9 VRM Voices, 49 Super Articulation Voices, 23 MegaVoices, 11 Natural! Voices, 26 Sweet! Voices, 53 Cool! Voices, 68 Live! Voices
                Compatibility XG, GS, GM, GM2
                Types Reverb 58 Preset + 30 User
                Chorus 106 Preset + 30 User
                DSP 295 Preset + 30 User
                Master Compressor 5 Preset + 30 User
                Master EQ 5 Preset + 30 User
                Part EQ 27 Parts
                Intelligent Acoustic Control (IAC) Yes
                Stereophonic Optimizer Yes
                Functions Dual Yes
                Split Yes
                Preset Number of Preset Styles 263
                Featured Styles 215 Pro Styles, 19 Session Styles, 29 Pianist Styles
                Fingering Single Finger, Fingered, Fingered On Bass, Multi Finger, AI Fingered, Full Keyboard, AI Full Keyboard, Smart Chord
                Style Control INTRO, MAIN VARIATION × 4, BREAK, ENDING, SIMPLE
                Custom Style Creator Yes
                Other Features One Touch Setting (OTS) 4 for each Style
                Adaptive Style Yes (50 Styles)
                Unison & Accent Yes (50 Styles)
                Compatibility Style File Format (SFF), Style File Format GE (SFF GE)
                Preset Number of Preset Songs 100
                Recording Number of Tracks 16
                Data Capacity Approx. 1 MB / Song
                Compatible Data Format Playback SMF (Format 0, Format 1), XF
                Recording SMF (Format 0)
                Audio Recorder/Player Recording Time (max.) 80 minutes / Song
                USB Audio Recorder Playback WAV (44.1 kHz, 16-bit, stereo)
                Recording WAV (44.1 kHz, 16-bit, stereo)
                USB Audio Vocal Cancel Yes
                Pitch Shift Yes
                Time Stretch Yes
                Miscellaneous Piano Room Yes
                Registration Number of Buttons 4
                Control Registration Sequence, Freeze
                Playlist Number of Records 500
                Lesson/Guide Lesson/Guide Follow Lights, Any Key, Karao-Key, Your Tempo
                Overall Controls Metronome Yes
                Tempo Range 5 – 500, Tap Tempo
                Transpose -12 – 0 – +12
                Tuning 414.8 – 440.0 – 466.8 Hz (approx. 0.2 Hz increments)
                Scale Type 9 Types
                USB audio interface 44.1 kHz, 16-bit, stereo
                Bluetooth Yes (Audio)
                Storage Internal Memory Approx. 20 MB
                External Drives USB flash drive
                Extensive Connection DC IN 16 V
                Headphones Standard stereo phone jack
                Microphone Standard mono phone jack
                AUX IN Yes (Stereo mini jack)
                AUX Pedal Yes
                Pedal Unit Yes
                USB TO DEVICE Yes
                USB TO HOST Yes
                Amplifiers 6W x 2
                Speakers 12 cm x 2 + 5 cm x 2
                AC Adaptor PA-300C
                Power Consumption 14.5 W (When using PA-300C AC adaptor)
                Auto Power Off Yes
                Polecamy

                Yamaha NP- 12 B Piano cyfrowe

                 

                Casio AP-270 BK Pianino cyfrowe

                 

                Casio AP-270 WH Pianino cyfrowe

                 

                 
                Yamaha NP- 12 B Piano cyfroweCasio AP-270 BK Pianino cyfroweCasio AP-270 WH Pianino cyfrowe
                Produkt dostępny!
                945,00 PLN
                Wysyłka gratis!
                Produkt dostępny!
                3999,00 PLN
                Wysyłka gratis!
                Produkt dostępny!
                3999,00 PLN
                Wysyłka gratis!
                Dodaj: szt.
                do koszyka
                Dodaj: szt.
                do koszyka
                Dodaj: szt.
                do koszyka