loadingimg

Wczytuję dane...

Archiwum

PROMOCJA TC HELICON Mikrofon MP75 GRATIS
PROMOCJA TC HELICON Mikrofon MP75 GRATIS

Kup jeden z popularnych procesorów wokalowych TC- Helicon
i odbierz referencyjnej jakości mikrofon MP-75 w prezencie!

Pora zająć się brzmieniem Twojego wokalu. Od momentu pojawienia się na rynku procesory wokalowe TC-Helicon wiodą prym w dziedzinie cyfrowego przetwarzania dźwięku. Unikalna koncepcja, jakość efektów, precyzyjna korekcja i kompresja, dotykowy panel, a także możliwość sterowania harmonizacją z najróżniejszych źródeł [MIDI, gitara, a nawet plik mp3] wywindowały urządzenia na szczyty list popularności.

Jeszcze więcej kontroli
Do zmiany presetów, efektów i ustawień pętli użyj zdalnego sterowania MIC CONTROL. Opatentowana technologia umożliwiająca sterowanie procesorem za pomocą przycisku umieszczonego na obudowie mikrofonu skutkuje niespotykaną dotąd swobodą poruszania się wokalisty na scenie.

Co należy zrobić, żeby stać się szczęśliwym posiadaczem mikrofonu MP-75?

Kup jeden z kwalifikujących się procesorów wokalowych TC-Helicon u jednego z partnerów handlowych Audiostacji. Wyślij na wskazany adres pocztowy dowód zakupu, oryginalny kod EAN oraz czytelnie wypełniony formularz. Voila! Prawda, że proste?

Formularz zgłoszeniowy
Do 1 lutego 2014 prześlij na adres: Audiostacja ul. Główna 20A, 03-113 Warszawa kompletne zgłoszenie uczestnictwa w Promocji, na które składają się następujące dokumenty.

• czytelnie wypełniony formularz uczestnictwa,
• kopię paragonu z widoczną datą zakupu [28/10- 31/12/2013],
• oryginalny kod kreskowy [13-cyfrowy kod EAN] wycięty z bezpośredniego opakowania produktu promocyjnego.

TUTAJ Pobierz formularz zgłoszeniowy

Pamiętaj, aby otrzymać darmowy mikrofon MP-75 list musi być wysłany i dostarczony do 1 lutego 2014. Wszelkie pytania lub wątpliwości uprzejmie proszę kierować na adres e-mail: p.korzonkowski@audiostacja.pl

Szczegóły promocji

1. Do skorzystania z promocji uprawnia zakup jednego z procesorów wokalowych TC-Helicon: Mic Mechanic, Harmony Singer, VoiceLive Play, VoiceLive Play GTX oraz VoiceLive Touch 2. Zakup musi zostać dokonany w terminie od 28 października do 31 grudnia bieżącego roku u jednego z partnerów handlowych Audiostacji.
2. Uczestnikami Promocji mogą być wyłącznie osoby pełnoletnie, mające pełną zdolność do czynności prawnych.
3. W ramach promocji klient otrzyma bezpłatnie mikrofon MP-75, o ile pozwala na to stan magazynowy. W przypadku wyczerpania stanu magazynowego towaru, czas realizacji zgłoszenia może ulec wydłużeniu. W szczególnych sytuacjach Audiostacja zastrzega sobie prawo zaoferowania klientowi innego produktu o podobnej wartości wg własnego uznania.
4. Audiostacja zastrzega sobie prawo do zmiany treści regulaminu lub odwołania promocji w każdym czasie bez podawania przyczyn.
5. Na kompletne zgłoszenie uczestnictwa w Promocji składają się następujące dokumenty: czytelnie wypełniony formularz uczestnictwa, kopia dowodu zakupu produktu promocyjnego [paragon fiskalny lub faktura VAT] oraz oryginalny kod kreskowy [13-cyfrowy kod EAN] wycięty z bezpośredniego opakowania produktu promocyjnego. Honorowane będą tylko i wyłącznie w całości wypełnione formularze zgłoszeniowe. Audiostacja nie ponosi odpowiedzialności za spóźnione, nieprawidłowe bądź nieczytelne oświadczenia.
6. Przesłane dokumenty nie podlegają zwrotowi. O zachowaniu terminu decyduje data stempla pocztowego, przy czym rozpatrywane będą jedynie zgłoszenia, które wpłynęły nie później niż do dnia 1 lutego 2014 r.
7. Promocja obowiązuje wyłącznie na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.
8. W czasie trwania promocji zakup jednego z procesorów uprawnia do otrzymania jednego mikrofonu MP-75.
9. Uczestnik promocji wyraża zgodę na dostarczanie przez Audiostację korespondencji drogą elektroniczną, jak również na przetwarzanie danych osobowych w niezbędnym w tym celu zakresie. Uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez Audistację s.c. Dane będą chronione zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133 poz. 883 z 1997 r. z późniejszymi zmianami). Uczestnik przekazujący dane ma prawo dostępu do ich treści i ich poprawiania.
10. Jakiekolwiek pytania lub wątpliwości uprzejmie prosimy kierować na adres e-mail: p.korzonkowski@audiostacja.pl


Data dodania: 2013-11-28 10:38:35