loadingimg

Wczytuję dane...

Szybki kontakt

Sklep muzyczny Centrum Muzyczne Lemański

Masz pytania lub wątpliwości - skontaktuj się z nami!
Numery telefonów:
+48 32 763 28 26
+48 884 804 065
e-mail: biuro@centrummuzyczne.pl

Na zamówienie

Nie znalazłeś interesującego Cię produktu ?

Nie martw się!

Na zamówienie sprowadzimy dla Ciebie
praktycznie wszystko.

Skontaktuj się z nami!  

Info

Szukane słowa

powrót do poprzedniej stronypoprzedni
następny
PreSonus AudioBox 44 VSL
PreSonus AudioBox 44 VSL
PreSonus AudioBox 44 VSL

PreSonus AudioBox 44 VSL

PRESONUS
Produkt dostępny!
średnia: 0.0  ocen: 0

Producent: PRESONUS

Gwarancja: 24 miesięcy

Dodaj: szt.
KUP TERAZ!
+ dodaj do porównania

Cena:977,00 PLN
Wysyłka gratis!

  • Opis produktu

  • Opinie Klientów

PreSonus AudioBox 44VSL to drugi model z nowej generacji interfejsów audio/MIDI USB 2.0, będących kolejnym krokiem na drodze integracji sprzętowo-programowej. Interfejsy AudioBox z serii VSL z oprogramowaniem PreSonus Virtual StudioLive™ (VSL) pozwalają wykorzystać moc obliczeniową komputera i stosowanie efektów pogłosu i delaya, kompresora, limitera, korektora pół-parametrycznego i filtra górno-przepustowego FAT Channel, które dostępne są w cyfrowych mikserach PreSonus StudioLive™ 16.0.2 - przy niezauważalnej latencji.

Ponadto, dzięki możliwościom systemu VSL, AudioBox 44VSL zawiera także programowy mikser 8x4. W rezultacie, korzystając z AudioBoxa 44VSL i laptopa lub innego komputera z uruchomionym VSL, możesz miksować sesje studyjne lub występy na żywo na przykład śpiewającego duetu gitarowego, niewielkiego zespołu, zestaw DJ-ski z mikserem i syntezatorem stereo lub dyskusje konferencyjne - wszystko z odsłuchem i nagrywaniem przy przetwarzaniu w (lub nie) czasie rzeczywistym! Dzięki doskonałej integracji sprzętu PreSonus z oprogramowaniem zrobisz to szybko i łatwo, bez konieczności użycia sprzętowego miksera, szafy efektów zewnętrznych i przy minimalnej liczbie połączeń.

Jakby tego było mało, o ile klasyczny model PreSonus AudioBox USB to urządzenie o znakomitym brzmieniu, nowa seria AudioBox VSL oferuje brzmienie jeszcze wyższej jakości, możliwość rejestracji w trybie 24-bit/ 96 kHz i jest wyposażona w najwyższej klasy przedwzmacniacze PreSonus XMAX™.

Dlaczego warto słyszeć działanie efektów i procesorów w odsłuchach?

Nagrywanie bez możliwości odsłuchu sygnału przetworzonego efektami to jak gra w grę wideo z zamkniętymi oczami. Muzycy wykonując swoje partie kierują się słuchem, więc wykonanie w dużej mierze zależy od tego, co słyszą w odsłuchach. Kompresja, korekcja i pogłos dodane w odpowiednich proporcach znacząco poprawiają odbiór wykonywanych przez muzyków dźwięków, gdyż całość brzmi bardziej naturalnie niż w sztucznie kreowanym studyjnym obrazie dźwiękowym. W wyniku tego uzyskujemy lepsze wykonanie i tym samym, lepsze nagrania.

W programie DAW masz na pewno całe mnóstwo wtyczek efektowych, jednak przetwarzanie sygnału audio przez program wielośladowy zajmuje znacznie więcej czasu niż może się wydawać. To prawda, chodzi o milisekundy, ale to i tak zbyt długo. Więc kiedy uruchomisz efekty z programu DAW w odsłuchach studyjnych, oryginalny sygnał będzie słychać odrobinę wcześniej od sygnału przetworzonego, co bardzo dezorientuje. Takie opóźnienie można zaakceptować przy występach na żywo, kiedy cały zespół gra w jakimś otoczeniu, cechującym się naturalnym opóźnieniem. Ale w studio nie da się tak nagrywać.

Na szczęście doskonali inżynierowie z PreSonusa dramatycznie zredukowali opóźnienie w przetwarzaniu sygnału w interfejsach z serii AudioBox VSL. W rezultacie sygnał przetworzony dynamicznie, z korekcją i pogłosem brzmi naturalnie i bez słyszalnego opóźnienia.

Jeżeli podoba ci się to, co słyszysz, możesz też nagrywać z efektami z AudioBoxa VSL! Masz do dyspozycji te same, najwyższej jakości procesory dynamiczne i układ korekcji z toru Fat channel miksera StudioLive 16.0.2, których profesjonalni muzycy, realizatorzy i producenci używają na co dzień.

Świetne procesory to tradycja PreSonusa.

Firma PreSonus nie wymyśliła interfejsu audio wyposażonego w efekty. Ale zrobiła to lepiej i za mniejsze pieniądze. Oczywiście, niektórzy producenci interfejsów, którzy normalnie nie zajmują się produkcją procesorów sygnału dodają do swoich interfejsów kompresor, korektor i parę efektów. Jednak PreSonus tworzy wysokiej jakości procesory sygnałowe od 1995 roku i w produktach z serii AudioBox VSL znajdziesz to wszystko, plus osobny limiter, ekspander i filtr górno-przepustowy. Efekty VSL dostępne w interfejsach AudioBox z serii VSL oraz tor przetwarzania Fat Channel zostały dokładnie przetestowane w warunkach bojowych i cieszą się popularnością wśród dziesiątek tysięcy użytkowników mikserów z serii StudioLive™, wśród których jest wielu znanych profesjonalistów.
Ogromne znaczenie ma też to, że sygnał przetwarzać można, a także tworzyć i ładować gotowe ustawienia, korzystając z wygodnej funkcji „przeciągnij-i-upuść”, dostępnej w VSL. Profesjonalne przetwarzanie sygnału i wybitnie prosta obsługa oznacza lepsze rezultaty i dużo więcej zabawy!

Brzmienie najwyższej próby - high end.

Podłączany przez USB, kompaktowy i solidny interfejs AudioBox 44VSL posiada dwa poręczne, ulokowane na panelu przednim wejścia mikrofonowo-instrumentalne typu combo, dwa kolejne wejścia wejścia mikrofonowo-instrumentalne typu combo, globalne zasilanie fantomowe, oraz w sumie sześć wyjść liniowych. Wyposażony jest w te same, dynamiczne przedwzmacniacze XMAX™ klasy A, które znajdują się w mikserach StudioLive oraz w konwertery 24-bit/96 kHz z zakresem dynamiki 114 dB, które zapewniają czyste, transparentne brzmienie. Interfejs posiada też słynne, wyjątkowo głośnie (120 mW) wyjście słuchawkowe znane z wielu produktów PreSonusa (uwaga na poziom głośności!)

Doskonałe brzmienie przedwzmacniaczy PreSonusa to jeden z najważniejszych powodów, dla których tak wielu profesjonalistów branży audio wybiera interfejsy tej marki. XMAX jest najlepszym tranzystorowym przedwzmacniaczem produkowanym przez firmę PreSonus, który ma trzy główne zalety:

Wysokie napięcie. Przedwzmacniacz XMAX działa pod napięciem 30V. Większość zwykłych układów, opartych na wzmacniaczach operacyjnych wykorzystuje napięcie od 10 V do 18 V. Wyższe napięcie zasilające zapewnia większy zakres dynamiki, lepsze brzmienie niskiego pasma, łagodniejsze pasmo górne i ogólnie bogatsze brzmienie.

Elementy dyskretne - zamiast wzmacniaczy operacyjnych. W układzie zastosowano wyłącznie prawdziwe tranzystory, rezystory i kondensatory, które gwarantują ultra-niski poziom szumów i transparentność. Wzmacniacze operacyjne powodują szumy, podbarwiają sygnał i sprawiają, że brzmi szorstko.

Układ w klasie A. Układ w klasie A nie wprowadza zniekształceń i daje prawdziwsze, czystsze i bardziej muzyczne brzmienie niż układy w klasie AB, jakie znajdują się w wielu przedwzmacniaczach.
Ostatecznym rezultatem zastosowania takiego układu w preampie XMAX jest wysoki headroom, niski poziom szumów, szeroki zakres dynamiczny, poszerzone pasmo przetwarzania i - co najważniejsze - muzykalność i transparentność, wyrównane brzmienie pasma najwyższego, głęboki bas i wszystko pomiędzy.

Konstrukcja, która przetrwa każdą trasę.

Sprzęt PreSonusa ma doskonałą reputację, jeśli chodzi o wytrzymałość w ekstremalnych warunkach koncertowych i AudioBox 44VSL nie jest tu wyjątkiem. Posiada tą samą, wytrzymałą stalową obudowę, co mniejszy model AudioBox 22VSL i oryginalny AudioBox USB - urządzenie, które przeszło słynny test upuszczania na ziemię, kopania, przejeżdżania po nim samochodem zanim użyto go do, jakże udanych nagrań. Właśnie to oznaczają słowa “wytrzymały i przenośny” w wydaniu PreSonusa.
Interfejs mieści się w połowie skrzyni rack i można go zamontować w standardowym uchwycie rackowym (nie ma go w zestawie).

Funkcjonalność i potęga oprogramowania.

System VSL pozwala w prosty sposób zarządzać procesami miksu z poziomu komputerów Mac® lub PC z Windows® i zapewnia funkcje edycji i zapisu ustawień, dzięki czemu bardzo łatwo można tworzyć i korzystać z biblioteki presetów. Na początek otrzymujesz ten sam zestaw ponad 50 presetów Fat Channel, które są dostarczane razem z mikserami StudioLive. Presety te zostały stworzone przez profesjonalnych muzyków i inżynierów dźwięku i pozwalają szybko ustawić dynamikę i korekcję dla ścieżek wokalnych, gitar itd.

Doskonale zintegrowany z dołączonym oprogramowaniem DAW Studio One™ Artist i VSL, interfejs AudioBox 44VSL współpracuje z dowolnymi programami do rejestracji audio dla systemów Mac i Windows. W przeciwieństwie do wielu współczesnych produktów, jego cena jest bardzo przystępna.

Sięgnij po nowej generacji interfejs USB 2.0, którego najważniejsze zalety to: efekty działające w czasie rzeczywistym przy minimalnym opóźnieniu; solidna konstrukcja; najwyższej jakości brzmienie oraz przystępna cena: AudioBox 44VSL!


Dane:


- interfejs audio 24-bit / 96 kHz, 4 x 4, USB 2.0,
- 2 wejścia mikrofonowo-instrumentalne na panelu przednim, dla każdego:
- złącze typu Combo - wejście mikrofonowe XLR i symetryczne instrumentalne ¼" jack,
- przedwzmacniacz mikrofonowo instrumentalny XMAX™ w klasie A,
- osobna regulacja wzmocnienia sygnału mikrofonowego dla każdego kanału w zakresie od 0 do +35 dBu.
- 2 wejścia mikrofonowo-liniowe, dla każdego:
- złącze typu Combo - wejście mikrofonowe XLR i symetryczne liniowe ¼" jack,
- przedwzmacniacz mikrofonowo XMAX™ w klasie A,
- indywidualna regulacja wzmocnienia sygnału mikrofonowego na każdym kanale w zakresie od 0 do +35 dBu,
- pełne zasilanie fantomowe +48V dla mikrofonów pojemnościowych (wspólne),
- regulacja Mixer (ustawienie proporcji między sygnałem wejściowym a sygnałem odtwarzanym z komputera przy odsłuchu analogowym, z zerowym opóźnieniem),
- gniazdo słuchawkowe z regulacją poziomu,
- regulacja poziomu dla wyjścia głównego,
- dioda LED sygnalizująca połączenie USB,
- wskaźnik przesterowania poziomu LED na każdym kanale,
- miks, regulacja poziomów sygnałów wejściowych i odsłuchu, można dodać efekty i przetwarzać sygnał z laptopa lub innego komputera,
- w zestawie wieloślad programowy typu DAW - Studio One™ Artist,
- W zestawie Virtual StudioLive™ (VSL) - oprogramowanie kontrolne o następujących funkcjach:
- niemal zerowe opóźnienie dla odsłuchu przy złożonym przetwarzaniu sygnału,
- mikser 8 x 4 DSP,
- Fat Channel: kompresor, limiter, expander, filtr górno-przepustowy i pół-parametryczny korektor znane ze StudioLive™ 16.0.2 dostępne dla każdego wejścia analogowego i jego powrotu z programu DAW,
- 2 tory efektowe stereo z pogłosem i delayem,
- ponad 50 gotowych ustawień Fat Channel DSP dla ścieżek wokalnych i instrumentalnych,
- wejścia/wyjścia:
- 1 port USB 2.0,
- 2 wejścia mikrofonowo/instrumentalne na złączach typu Combo XLR/¼" jack,
- 2 wejścia mikrofonowo/liniowe na złączach typu Combo XLR/¼" jack,
- 2 główne (L/P)wyjścia liniowe na symetrycznych złączach ¼” jack,
- 4 pomocnicze wyjścia liniowe (L/P) na symetrycznych złączach ¼” jack,
- wyjście słuchawkowe stereo - ¼” jack,
- wejście/wyjście MIDI.
- interfejs audio 24-bity; dostępne częstotliwości próbkowania 44.1, 48, 88.2, oraz 96 kHz,
- profesjonalne konwertery A/C/A (z zakresem dynamiki +114 dBu),
- odsłuch analogowy z zerowym opóźnieniem i regulacją Mix (sygnał odtwarzany/wejściowy),
- kompatybilność z systemami Mac® i Windows®, w tym z systemami Mac OS X 10.6 Snow Leopard i Windows 7,
- wsparcie dla ASIO, Core Audio, Direct Sound (Windows XP), Windows Audio Session API (Windows Vista i Windows 7),
- budowa: wymiary 1/2U rack, (przykręcany do standardowej półki rackowej, nie ma w zestawie),
- wytrzymała konstrukcja, w całości metalowa obudowa i metalowe regulatory,
- waga 1,2 kg,
- zasilacz zewnętrzny 12 V DC (w zestawie),
- oprogramowanie: Virtual StudioLive (VSL) - przełomowe oprogramowanie kontrolne PreSonus,
- Studio One Artist - rewolucyjna cyfrowa stacja robocza PreSonusa, z nieograniczoną liczbą ścieżek i ponad 4 GB dodatkowej zawartości od innych firm.

Polecamy

FOCUSRITE SAFFIRE PRO 24 Interfejs audio

 

FOCUSRITE ITRACK SOLO Interfejs audio

 

FOCUSRITE SCARLETT 2i4 Interfejs audio

 

FOCUSRITE SAFFIRE PRO 40 Interfejs audio

 
FOCUSRITE SAFFIRE PRO 24 Interfejs audio FOCUSRITE ITRACK SOLO Interfejs audio FOCUSRITE SCARLETT 2i4 Interfejs audio FOCUSRITE SAFFIRE PRO 40 Interfejs audio
Produkt dostępny!
1035,00 PLN
Wysyłka gratis!
Produkt dostępny!
684,00 PLN
Wysyłka gratis!
Produkt dostępny!
760,00 PLN
Wysyłka gratis!
Produkt dostępny!
2042,00 PLN
Wysyłka gratis!
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka
Dodaj: szt.
do koszyka