loadingimg

Wczytuję dane...

Szybki kontakt

Sklep muzyczny Centrum Muzyczne Lemański

Masz pytania lub wątpliwości - skontaktuj się z nami!
Numery telefonów:
+48 32 763 28 26
+48 884 804 065
e-mail: biuro@centrummuzyczne.pl

Na zamówienie

Nie znalazłeś interesującego Cię produktu ?

Nie martw się!

Na zamówienie sprowadzimy dla Ciebie
praktycznie wszystko.

Skontaktuj się z nami!  

Info

Szukane słowa

powrót do poprzedniej stronypoprzedni
następny
Avid Sibelius 7.5 oprogramowanie

Avid Sibelius 7.5 oprogramowanie

Avid
średnia: 0.0  ocen: 0

Producent: Avid

Gwarancja: 24 miesięcy

Dodaj: szt.
KUP TERAZ!
+ dodaj do porównania

Cena:2460,00 PLN
Wysyłka gratis!

  • Opis produktu

  • Filmy video

  • Opinie Klientów

Sibelius to najlepiej sprzedający się na świecie edytor nutowy, zaufało mu wielu najlepszych kompozytorów, wydawców i studentów. Za pomocą programu Sibelius 7.5 możesz promować swoją twórczość na więcej sposobów niż kiedykolwiek wcześniej. Szybciej stworzysz piękne, profesjonalne partytury i łatwo podzielisz się swoimi pracami w wersji audio i wideo, z niezwykle realistycznym muzycznym frazowaniem, aby Twój talent mógł wyróżniać się z tłumu. To najszybszy, najinteligentniejszy i najłatwiejszy sposób, aby napisać muzykę na koncert, do filmu i telewizji, rozrywki lub w klasie.

Z wyjątkową i całkowicie przeprojektowaną funkcją Expressivo 2.0, Sibelius 7.5 oddaje całkowitą kontrolę nad wyczuciem rytmu oraz każdym elementem notacji muzycznej, aby stworzyć bardziej ekspresyjne i realistyczne frazowanie. Dzięki lepszej interpretacji odtwarzania oznaczeń takich jak: ozdobniki, przednutki, oznaczenia tempa, cezury możesz usłyszeć każdy szczegół swojego utworu – to jest jeden ze sposobów, aby zainteresować słuchacza.

Za pomocą okna dialogowego Timeline możesz szybko przejrzeć całą strukturę partytury - bez znaczenia jak jest wielka i złożona – możesz szybko przejść do dowolnego fragmentu, aby go zmienić lub odtworzyć. Aby natychmiast przejść do odpowiedniego fragmentu wystarczy, że klikniesz dowolny pasek, kod czasowy na linijce lub dowolny punkt orientacyjny (ważne elementy są oznaczone tak jak w partyturze np. znaki rewizyjne, repetycje, komentarze, oznaczenia tonacji, tempa i wiele innych).

W programie Sibelius 7.5 dodano wszystkie funkcje mediów społecznościowych oraz udostępniania plików, które pojawiły się w Sibelius First. Nowe funkcje pozwalają na łatwiejszą współpracę, a udostępnianie plików w sieci sprawi, że świat Cię usłyszy. Swoje kompozycje możesz udostępniać przez email, wysyłać i publikować jako
nuty na witrynie ScoreExchange.com, a nawet publikować kompozycje jako pliki wideo w serwisach takich jak: YouTube, Facebook oraz SoundCloud.

Możesz zapisać swoją kompozycję jako plik wideo i udostępnić ją innym na płycie DVD lub w internecie. Sibelius może eksportować pliki w różnych rozdzielczościach – nawet w 1080p, w formacie QuickTime w systemie Mac OS X lub Windows Media Video w systemie Windows, dzięki czemu każdy kto nie posiada programu Sibelius może zobaczyć i
usłyszeć Twoje dzieło.

Pliki w programie Sibelius możesz eksportować bezpośrednio do programu Avid Scorch na Twoim iPadzie (dostępny w iTunes), aby je odsłuchiwać, ćwiczyć, wykonywać i publikować. Sibelius automatycznie optymalizuje utwór dla wyświetlacza iPada z uwzględnieniem orientacji strony, liczbą pięciolinii, rozmiarem marginesów i innych elementów.


Wszystkie nowo zakupione Sibeliusy 7 otrzymują darmową aktualizację do wersji 7.5