loadingimg

Wczytuję dane...

Szybki kontakt

Sklep muzyczny Centrum Muzyczne Lemański

Masz pytania lub wątpliwości - skontaktuj się z nami!
Numery telefonów:
+48 32 763 28 26
+48 884 804 065
e-mail: biuro@centrummuzyczne.pl

Na zamówienie

Nie znalazłeś interesującego Cię produktu ?

Nie martw się!

Na zamówienie sprowadzimy dla Ciebie
praktycznie wszystko.

Skontaktuj się z nami!  

Info

Szukane słowa

powrót do poprzedniej stronypoprzedni
następny
FOCUSRITE SCARLETT 8i6 Interfejs audio

FOCUSRITE SCARLETT 8i6 Interfejs audio

Focusrite
średnia: 0.0  ocen: 0

Producent: Focusrite

Gwarancja: 24 miesięcy

Dodaj: szt.
KUP TERAZ!
+ dodaj do porównania

Cena:1035,00 PLN
Wysyłka gratis!

 • Opis produktu

 • Opinie Klientów

Scarlett 8i6 jest interfejsem audio charakteryzującym się wysoką jakością brzmienia i wydajnością w stosunku do swojej niewysokiej ceny. Zaprojektowany, by ułatwić przemianę zwykłego pokoju w prawdziwe studio nagrań i zapewniający bezkompromisową jakość audio.

Dwadzieścia pięć lat doświadczeń Focusrite na rynku preampów, umieszczono w interfejsie w postaci dwóch, wielokrotnie nagradzanych, niezwykle wysokiej klasy przedwzmacniaczy mikrofonowych. Wyposażony w dodatkowe wejścia i wyjścia, Scarlett 8i6 sprawia, że praca nad materiałem wielościeżkowym staje się banalnie prosta.

Obok dwóch preampów, znajdują się dwa wejścia analogowe, cztery wyjścia analogowe, S/PdiF oraz MIDI- wszystko to otwiera nam drzwi do świata wielościeżkowej rejestracji sygnału. Dwa wejścia instrumentalne HI-Z pozwalają podłączyć się bezpośrednio do interfejsu bez pogrzebowy kupowania dodatkowych urządzeń DI. Dwa wejścia Loopback pozwolą nam swobodną pracę, poprzez zwiększone możliwości przekierowania sygnału, pomiędzy aplikacjami muzycznymi- szczególnie przy rejestrowaniu materiału audio nadawanego on-line.

Dołączony do interfejsu Scarlett MixControl ( 18x6 DSP) udostępnia nam przeogromne możliwości konfiguracyjne- niespotykane w urządzeniach w tym przedziale cenowym. Pozwala nam na stworzenie 6 niezależnych miksów ze skrajnie niską latencją,w których przekierowanie sygnału możemy ustawiać za pomocą jednego kliknięcia w czasie rzeczywistym, jak również sprawia, że funkcja przywoływania ustawień ( recall) jest niesamowicie intuicyjna. Oprogramowanie MixControl zapewnia nam komfort podczas monitorowania oraz rejestrowania materiału audio.

Zdecydowanie, Scarlett 8i6 jest urządzeniem jakościowo bezkompromisowym. Przedwzmacniacze charakteryzują się bardzo niskim poziomem szumów i przesterowania, a wysokiej klasy przetworniki AD i DA sprawiają, że praca w domenie analogowo-cyfrowej jest największą przyjemnością. Technologia USB 2.0, niezwykle staranne i solidne wykonanie, bardzo wysoka stabilność pracy sterowników sprawia, że Scarlett 8i6 staje się sercem nowoczesnego studio.

Do każdego interfejsu dodawany jest zestaw wtyczek Scarlett Plugin Suite- znakomite narzędzia dla każdego producenta: eq, kompresor, pogłos i gate.

 

Kluczowe cechy:

 

 • Najlepiej brzmiący interfejs audio w tej cenie. 25 letnie doświadczenie firmy Focusrite sprawia, że dwa preampy znajdujące się w interfejsie są najwyżej jakości
 • Aż 8 wejść i 6 wyjść – wystarczająca ilość kanałów dla projektowego studio, każde wejście oddzielne bez zbędnych przejściówek
 • Praca w 24bit/96 khz
 • Scarlett MixControl ultra-low-latency DSP mixer/router
 • Dołączony znakomity zestaw pluginów Scarlett Plugin Suite, znakomite narzędzie dla każdego producenta
 • Dołączony Xcite Pack+
 • Dwa wejście instrumentalne HI-Z
 • Wejście słuchawkowe na przednim panelu
 • Regulacja głośności monitorów na przednim panelu w postaci potencjometra
 • Zasilanie phantom +48V
 • Software PFL