loadingimg

Wczytuję dane...

Szybki kontakt

Sklep muzyczny Centrum Muzyczne Lemański

Masz pytania lub wątpliwości - skontaktuj się z nami!
Numery telefonów:
+48 32 763 28 26
+48 884 804 065
e-mail: biuro@centrummuzyczne.pl

Na zamówienie

Nie znalazłeś interesującego Cię produktu ?

Nie martw się!

Na zamówienie sprowadzimy dla Ciebie
praktycznie wszystko.

Skontaktuj się z nami!  

Info

Szukane słowa

powrót do poprzedniej stronypoprzedni
następny
PreSonus Studio Live 16.4.2
PreSonus Studio Live 16.4.2
PreSonus Studio Live 16.4.2

PreSonus Studio Live 16.4.2

PRESONUS
średnia: 0.0  ocen: 0

Producent: PRESONUS

Dodaj: szt.
KUP TERAZ!
+ dodaj do porównania

Cena:8547,00 PLN
Wysyłka gratis!

 • Opis produktu

 • Filmy video

 • Opinie Klientów

StudioLive to jeden z najbardziej uniwersalnych mikserów jakie dotąd ujrzały światło dzienne. Wyposażony w 16 przedwzmacniaczy mikrofonowych XMAX zasilanych napięciem Phantom 48V [maksymalnie 64 przedwzmacniacze], interfejs FireWire 22x18, "Fat Channel" z 4 zakresowym equalizerem, kompresorem, limiterem, bramką szumów, efektami DSP, 6 szyn AUX, 4 sub-grupy staje się potężnym narzędziem do pracy w studio i na scenie. Całość dopełnia możliwość zapisywania i przywoływania wszystkich ustawień miksera oraz efektów w ułamku sekundy. Dla komfortu pracy na każdym kanale można wykonywać takie operacje jak kopiowanie, wklejanie, zapisywanie, przywoływanie ustawień w czasie rzeczywistym.

Wyobraź sobie: 64 preampy audio [każdy z potężną sekcją procesorów dynamiki], 16 sub-grup, 24 szyny AUX, 8 niezależnych procesorów efektów, integracja z Twoim ulubionym programem DAW [np: Samplitude, Cubase, Logic i inne] ... To tylko część możliwości oferowanych przez system oparty o mikser Presonus StudioLive.

DWA ŚWIATY - JEDEN MIKSER
StudioLive w prosty sposób integruje świat profesjonalnych konsol cyfrowych z systemami rejestracji wielośladowej audio. Dzięki zainstalowanej standardowo karcie FireWire StudioLive w połączeniu z komputerem staje się zaawansowaną stacją roboczą zdolną nagrać 22 kanały audio a odtwarzać 18. Do miksera dołączone jest oprogramowanie rejestrujące CAPTURE kompatybilne z formatem Open TL. Za pośrednictwem tego formatu możemy zarejestrowany materiał wyeksportować do dowolnego programu DAW i tam kontynuować proces miksowania. Presonus StudioLive 16.4.2 bezproblemowo konfiguruje się w systemie komputerowym jako interfejs audio.

PRZYJEMNOŚĆ MIKSOWANIA
Presonus StudioLive zaprojektowany jest zgodnie z ideą szybkiego dostępu do każdej jego funkcji; efektów, szyn aux, procesorów dynamiki i ich parametrów podczas produkcji muzycznej. Jak przystało na profesjonalną konstrukcję StudioLive wyposażony jest w 100 mm tłumiki umożliwiające precyzyjne ustawienie proporcji instrumentów, wokalistów w miksie. Przejrzysty układ sekcji miksera, możliwość natychmiastowego "przywoływania" ustawień globalnych oraz każdego kanału z osobna sprawia, że realizator ma pod ręką wszystko co niezbędne przy szybkiej realizacji pomysłów muzycznych lub kontroli "live".

FAT CHANNEL - EQ, kompresor, limiter, bramka
Sercem opisywanego miksera jest "FAT CHANNEL", który udostępnia szereg procesorów dynamiki oraz zaawansowany equalizer. Procesory te można zastosować niezależnie do każdego toru wejściowego, wyjściowego [w tym sekcji master] oraz do sub-grup. W opisywanej konstrukcji znajdziemy wiele rozwiązań już wcześniej stosowanych w urządzeniach firmy Presonus. Inspiracją dla filtru górno-przepustowego i 4 pasmowego equalizera był EyeQ.  Kompresor, limiter, bramka  są modelowane na podstawie uznanego już ACP88. Teraz w zoptymalizowanej formie wszystkie dostępne są w mikserze StudioLive.

EFEKTY, EQ, PROCESORY DYNAMIKI
Mikser jest wyposażony we wszystkie narzędzia niezbędne przy zawodowej produkcji studyjnej jak i "live".
Mamy tu do dyspozycji: 22 kompresory, 22 limitery, 22 bramki szumów, 22 filtry górnoprzepustowe, efekty reverb, delay, equalizery [31-pasmowe], 2 limitery stereo na sumie i wiele innych. Wszystkie efekty przeliczane są z 32-bitową dokładnością.


CECHY CHARAKTERYSTYCZNE
 • 16 wejść, 6 wysyłek AUX, 4 subgrupy,
 • 16 przedwzmacniaczy mikrofonowych "XMAX" pracujących w klasie A,
 • Hi-Endowe konwertery AD [rozpiętość dynamiki 118dB],
 • przetwarzanie wewnętrzne 32-bitowe [również dla procesorów efektowych],
 • standardowo wbudowany 24-bitowy interfejs Fire Wire 22x18,
 • możliwość zamontowania miksera w racku,
 • "Fat Channel" filtr górnoprzepustowy, kompresor, limiter, bramka, 4 pasmowy korektor parametryczny, wszystkie ustawienia mogą być kopiowane, wklejane, zapisywane i wywoływane w ułamku sekundy,
 • 2 efekty DSP na sumie [Master],
 • zapamiętywanie wszystkich ustawień, [SCENE] miksera włączając poziomy tłumików ze wskazaniem ich pozycji na wskaźnikach diodowych LED,
 • 100mm tłumiki,
 • zaprojektowany by wytrzymać każde warunki sceniczne,
 • "Talkback" do komunikacji realizatora z muzykami,
 • kompatybilny z Windows i MAC,
 • oprogramowanie CAPTURE do rejestracji Live,
 • interfejs audio kompatybilny z popularnym oprogramowaniem; Samplitude, Cubase, Nuendo, Logic, Sonar, Digital Performer i inne,
 • instrukcja w języku polskim.

PRESONUS Studio Live 16.4.2 zdobył nagrodę MIPA 2010 w kategorii:

Najlepszy mikser roku 2010