loadingimg

Wczytuję dane...

Szybki kontakt

Sklep muzyczny Centrum Muzyczne Lemański

Masz pytania lub wątpliwości - skontaktuj się z nami!
Numery telefonów:
+48 32 763 28 26
+48 884 804 065
e-mail: biuro@centrummuzyczne.pl

Na zamówienie

Nie znalazłeś interesującego Cię produktu ?

Nie martw się!

Na zamówienie sprowadzimy dla Ciebie
praktycznie wszystko.

Skontaktuj się z nami!  

Info

Szukane słowa

powrót do poprzedniej stronypoprzedni
następny
Boss KATANA 100 combo gitarowe
Boss KATANA 100 combo gitarowe
Boss KATANA 100 combo gitarowe
Boss KATANA 100 combo gitarowe
Boss KATANA 100 combo gitarowe
Boss KATANA 100 combo gitarowe

Boss KATANA 100 combo gitarowe

BOSS
średnia: 0.0  ocen: 0

Producent: BOSS

Gwarancja: 24 miesięcy

Dodaj: szt.
KUP TERAZ!
+ dodaj do porównania

Cena:1280,00 PLN
Wysyłka gratis!

 • Opis produktu

 • Filmy video

 • Opinie Klientów

Boss KATANA 100 combo gitarowe

Spreparowane brzmienia, wykute dla stylu rock

Katana–tradycyjny miecz, noszony przez japońskich samurajów–to w kulturze Japonii symbol honoru, precyzji i artyzmu. Przyjmując z dumą majestatyczną nazwę miecza, seria Katana oferuje wzmacniacze gitarowe o stonowanym, wyraźnym brzmieniu, szlifowanym przez pokolenia poświęcenia i wiedzy. Zrodzone w procesie rozwoju uznanego wzmacniacza Waza, te innowacyjne wzmacniacze są ucieleśnieniem zdecydowanego dążenia firmy BOSS do uzyskania doskonałego brzmienia rockowego. Wyposażona w zastrzeżone konstrukcje obwodów i starannie dostrojone, seria Katana łączy tradycyjne rękodzieło z przełomowymi funkcjami, tworząc nową generację rockowych wzmacniaczy.

Za pomocą dedykowanego, 12-calowego głośnika i mocy 100 W wzmacniacz Katana-100 oferuje imponujący zakres brzmień, godnych każdego występu, które z wdziękiem przebijają się w zespole każdego rodzaju. Dzięki unikalnej, wydajnej konstrukcji oraz innowacyjnej funkcji sterowania mocą, wzmacniacz nadaje się również do domowego grania, oferując inspirujące brzmienia i odpowiedź przy niskich poziomach głośności. Ponadto wzmacniacz Katana-100 posiada zintegrowany dostęp do 55 efektów firmy BOSS, które można dopasowywać do własnych potrzeb za pomocą bezpłatnego programu edycyjnego BOSS Tone Studio. We wzmacniaczu można jednocześnie konfigurować nawet 15 różnych efektów, co pozwalać zabrać na estradę w pełni przygotowane brzmienia.

 • Estradowy wzmacniacz typu combo o mocy 100 W z dedykowanym, 12-calowym głośnikiem
 • Pięć unikalnych charakterystyk wzmocnienia: Clean, Crunch, Lead, Brown (wywodząca się ze wzmacniacza Waza) oraz Acoustic (dla gitar akustyczno-elektrycznych)
 • Do wyboru 55 efektów z możliwością edycji za pomocą programu BOSS Tone Studio
 • Przechowywanie we wzmacniaczu 15 różnych efektów z możliwością używania trzech jednocześnie
 • Dedykowane elementy regulacji wzmocnienia, korekcji, barwy dźwięku i efektów do szybkiego modyfikowania brzmienia
 • Cztery miejsca w pamięci do przechowywania wszystkich ustawień wzmacniacza i efektów
 • Sterowanie mocą w celu uzyskania brzmienia o dużym wzmocnieniu oraz dynamicznej odpowiedzi przy niskich poziomach głośności
 • Wbudowana uchylna podpórka w celu optymalnego monitorowania i projekcji dźwięku
 • Profesjonalne konfiguracje dostępne na stronie BOSS TONE CENTRAL

 • Dopracowany wzmacniacz o inspirującym brzmieniu

  Zaprojektowany dla gitarzystów, myślących poważnie o swoim brzmieniu, wzmacniacz Katana-100 oferuje wyjątkowe brzmienie i reakcje do występów na scenie, rejestrowania nagrań i zwykłych domowych ćwiczeń. Dedykowany, 12-calowy głośnik jest sterowany specjalną metodą, opracowaną dla flagowego wzmacniacza Waza, optymalizującą głośnik i charakter obudowy. Daje to autorytatywną dynamikę i obecność, osiągalne wcześniej tylko w konstrukcjach najwyższej klasy. W połączeniu z pięcioma charakterystykami wzmocnienia do wyboru, wzmacniacz Katana-100 oferuje rasową moc i ekspresyjność, aby sprostać każdej sytuacji wykonawczej.


 • Pięć oryginalnych charakterystyk wzmocnienia, dopasowanych do grania rocka
 • Ulepszone do perfekcji przez zespół inżynierów firmy BOSS, pięć charakterystyk wzmocnienia wzmacniacza Katana-100 oferuje wszystko, od organicznych, klasycznych brzmień po nowoczesne brzmienia o dużym wzmocnieniu. Charakterystyka Clean oferuje naturalne i przejrzyste brzmienie, natomiast Crunch zapewnia satysfakcjonujący zgrzyt i odpowiedź. Charakterystyka Lead posiada duży zakres wzmocnienia w celu dopasowania do różnego stylu gry, od mocnych, jadowitych solówek bluesowych po płynne legato. Dzięki DNA, odziedziczonemu z serii Waza, charakterystyka Brown oferuje dopracowane, silne wzmocnienie, poszukiwane przez największych rockowych gitarzystów. Charakterystyka Acoustic dodatkowo zwiększa uniwersalność wzmacniacza Katana, oferując zoptymalizowane brzmienie, które sprawia, że dźwięk akustyczno-elektrycznej gitary jest zdumiewająco naturalny.

 • Efekty podłogowe zostaw w domu

  Dzięki wbudowanym efektom firmy BOSS i wywoływanym ustawieniom brzmienia wzmacniacz Katana-100 umożliwia grę wszędzie, tylko przy użyciu gitary i wzmacniacza. Połączenie z programem BOSS Tone Studio poprzez port USB zapewnia dostęp do 55 efektów, które można dowolnie modyfikować w celu dopasowania do własnych potrzeb. Oprócz standardowego przesteru, linii opóźniającej i pogłosu, są wśród nich efekty do kształtowania dźwięku, takie jak PITCH SHIFTER, RING MODULATOR, SLICER i inne. Do wzmacniacza można załadować 15 efektów, a trzy z nich używać jednocześnie. Cztery zestawy ustawień umożliwiają przechowywanie własnych konfiguracji wzmacniacza i efektów w celu szybkiego wywoływania, a do ustawień panelu zawsze można szybko wrócić naciśnięciem jednego przycisku. Można również podłączyć opcjonalne przełączniki nożne i pedały ekspresji, aby na występie sterować brzmieniem bez używania rąk.

 • Wygodna obsługa

  Chociaż wzmacniacz Katana-100 posiada wiele zaawansowanych funkcji, jego obsługa jest zdumiewająco prosta. Dedykowane potencjometry wielu stopni wzmocnienia, trzypasmowy korektor charakterystyki i regulacja barwy umożliwiają szybką regulację brzmienia na słuch, jak w standardowym wzmacniaczu lampowym. Podstawowe parametry efektów można modyfikować za pomocą prostego pokrętła, a ustawienia można zachowywać w pamięci krótkim naciśnięciem przycisku. Sterowanie mocą to wspaniała rzecz do tłumienia głośności na małych estradach i podczas grania w domu, a opcja Standby wycisza dźwięk podczas zmieniania gitar lub w czasie przerw. A przez odchylenie zintegrowanej podpórki można łatwo ustawić kąt pochylenia wzmacniacza, aby projekcja dźwięku była lepsza.

 • BOSS Tone Central

  Na stronie BOSS TONE CENTRAL znajdziesz wiele bezpłatnych konfiguracji wzmacniacza i efektów dla serii Katana. Konfiguracje te, stworzone przez profesjonalnych gitarzystów, oferują gotowe brzmienia do grania w różnych stylach muzycznych i są również wspaniałym materiałem wyjściowym do tworzenia brzmień własnych. Konfiguracje można ładować do komórek pamięci wzmacniacza Katana za pomocą programu BOSS Tone Editor, który jest również dostępny na tej stronie. Oprócz zbioru efektów Katana i możliwości ich modyfikowania, program BOSS Tone Studio oferuje wygodny sposób zarządzania wszystkimi konfiguracjami wzmacniacza Katana, przeznaczonymi na różne występy, sesje nagraniowe i próby.

Specifications
Rated Power Output
100 W
Nominal Input Level
INPUT: -10 dBu (1 M ohm)
AUX IN: -10 dBu (20 k ohms)
RETURN IN: -10 dBu (100 k ohm)
Speaker
30 cm (12 inches) x 1
Controls
POWER switch
MASTER knob
PRESENCE knob
POWER CONTROL switch (STANDBY, 0.5 W, 50 W, 100 W)
[AMPLIFIER]
AMP TYPE knob (ACOUSTIC, CLEAN, CRUNCH, LEAD, BROWN)
GAIN knob
VOLUME knob
[EQUALIZER]
BASS knob
MIDDLE knob
TREBLE knob
[MULTI EFFECT]
BOOSTER/MOD button
DELAY/FX button
REVERB button
TAP button
BOOSTER/MOD knob
DELAY/FX knob
REVERB knob
[TONE SETTING]
CH1 button
CH2 button
CH3 button
CH4 button
PANEL button
Indicators
ACOUSTIC
CLEAN
CRUNCH
LEAD
BROWN
BOOSTER/MOD
DELAY/FX
REVERB
TAP
CH1
CH2
CH3
CH4
PANEL
Connectors
INPUT jack: 1/4-inch phone type
AUX IN jack: Stereo miniature phone type
REC OUT/PHONES jack: Stereo 1/4-inch phone type
SEND jack: 1/4-inch phone type
RETURN jack: 1/4-inch phone type
LINE OUT jack: 1/4-inch phone type
EXP PEDAL/CTL CH1/CH2 jack: 1/4-inch TRS phone type
GA-FC jack: 1/4-inch TRS phone type
USB port: USB B type
AC IN jack
Power Consumption
77 W
Accessories
Owner's manual
Power cord
GA-FC sticker
Options (sold separately)
Footswitch: BOSS FS-5L
Expression pedal: Roland EV-5, BOSS FV-500L, BOSS FV-500H
GA FOOT CONTROLLER (GA-FC)
Size and Weight
Width
530 mm
20-7/8 inches
Depth
248 mm
9-13/16 inches
Height
484 mm
17-1/2 inches
Weight
14.8 kg
32 lbs 11 oz